Turniirid 2009-2011

LõunaLeht Karikas 2009

August 2009. Osales 12 mängijat

Tulemused:

I Tauno Kikas
II Timo Tammik
III Yvelin Rästa
4. Innar Mäesalu
5.-6. Marko Eiche
5.-6. Taso Vahl

LõunaLeht Karikas 2010

August 2010

Tulemused:

I Tauno Kikas
II Yvelin Rästa
III Taso Vahl
4. Taago Hiiesalu

VSOP/LõunaLeht Karikas 2011

02. juuli 2011. Osales 14 mängijat.

Tulemused:

I Margus Laanemäe
II Taso Vahl
III Arvi Stüff
4. Timo Tammik
5. Taago Hiiesalu
6. Urmas Tali

Võrumaa Meistrivõistlused 2011

01.-21. august 2011

Võrumaa esimeseks tennisemeistriks krooniti Taso Vahl!

Võrumaa tennisemeistriks tuli Taso Vahl, kes 21. augustil 2011 Tamula tenniseväljakul toimunud finaalis võitis Tauno Kikase 6:1, 1:6, 6:3.

Finaal oli oma nime väärivalt põnev. Esimeses setis ei saanud Kikas kuidagi ennast käima, Vahlil õnnestus seevastu kõik. Teises setis suutis omakorda Kikas oma mängu vastasele peale suruda. „Ründasin julgemalt nurkadesse ja sain ta jooksma,” sõnas Kikas.

Otsustavas setis hakkas kõik jälle nullist peale. Vahl pääses 2:0 juhtima ja domineeris, Kikas muutus ebakindlaks. „Taga ajada on alati raskem. Psüühikateema on tennises ikka väga väga oluline, natukene väristad ja ei löö lööki nii tugevalt või siis nii täpselt ja ongi geim läinud,” kommenteeris ta.

Esimese matšpalli suutis Kikas veel päästa ja jõudis ka seisuni 3:5, kuid siis võttis Vahl ikkagi oma ja võitis esimest korda mängus olnud Võrumaa meistritiitli.

Viimasel kolmel aastal oli rohkem Võru jalgpalliklubi mängiva treenerina tuntud Kikas Võrumaa tenniseturniiridel võitmatuks jäänud. Ka enne seekordset tennisefinaali oli tal selja taga päev varem toimunud Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste finaalkohtumine, kuid seda ta kaotuse õigustuseks esile ei toonud.

„Kunagi pidi see kaotus tulema, sest Taso teeb ikka stabiilselt kolm-neli korda trenni nädalas, minu mängud on ainult võistlusel,” ütles Kikas. „Täna oli vastane natukene kindlam ja seega vääris võitu.”

Pronksimatšis alistas Yvelin Rästa Janar Oru 0:6, 6:4, 6:2. Poolfinaalis oli Kikas võitnud Oru 6:3, 6:4 ja Vahl Rästa 7:6, 6:1.

5.-6. koha mängus võitis Taago Hiiesalu Timo Tammiku 7:6, 5:7, 6:4 ja 7.-8. koha mängus Innar Mäesalu Urmas Tali 6:2, 6:3.

Allikas: www.vsport.ee

Tulemused:

I Taso Vahl
II Tauno Kikas
III Yvelin Rästa
4. Janar Oru
5. Taago Hiiesalu
6. Timo Tammik
7. Innar Mäesalu
8. Urmas Tali
9. Janek Eks
10. Sairos Hõrak
11. Anu Kikas
12. Urmas Paidre (katkestas vigastuse tõttu)

Tamula Cup 2011

16.-17. september 2011. Osales 12 mängijat.

Tamula Cup 2011 võitjaks tuli Tauno Kikas!

Võrus 16-17 septembril toimunud Tamula Cupi tennises võitis Tauno Kikas, kes sai finaalmängus 8:5 jagu Taso Vahlist.

„Magus revanš,” sõnas Kikas. Kuu aega tagasi Võrumaa meistrivõistluste kullamängus oli ta pidanud eilsele finaalivastasele alla vanduma.

Poolfinaalis alistas Kikas 8:4 Yvelin Rästa ja Vahl 8:2 Innar Mäesalu.

Üleeile alanud ja heitlikes oludes toimunud turniiril, kus peale vastaste tuli hakkama saada ka tuulega, osales 12 tennisisti. Suurem osa neist esindas Võru tenniseklubi VSOP, aga mängijate seas oli ka ka neli tallinlast.

Allikas: www.vsport.ee

Tulemused:

I Tauno Kikas
II Taso Vahl
III Yvelin Rästa
4. Innar Mäesalu
5. Janar Oru
6. Timo Tammik

VSOP Aastalõputurniir 2011 Pärnus

Kui eelmisel aastal toimus klubi aastalõputurniir Tartus, siis sellel aastal toimus see Pärnu Tennisehallis. Kuna Võrus sisemänguvõimalused puuduvad, siis oleme võtnud nõuks igal aastal klubi aastalõputurniir erinevas kohas pidada. Samuti on ühepäevasest turniirist saanud kahepäevane, mis annab turniiri läbiviimiseks paremad võimalused.

Tuleb mainida, et Pärnu Tennisehallis on võistluste läbiviimiseks vist parimad võimalused Eestis. Kõik on kompaktne ja mõnus, mänge on võimalik jälgida lausa kohvikus mõnusalt istudes. Samuti on piisavalt väljakuid, et keegi ei peaks oma mängujärge liiga kaua ootama.

Seekordsel aastalõputurniiril osalesid lisaks klubi VSOP mängijatele ka pärnakad Pärnu Tenniseklubist, andes niimoodi turniirile natuke vürtsi juurde. Kuigi esikoht läks seekord taas Taunole, peab siiski ära mainima, et esikoht tuli seekord üsna pingsas konkurentsis Taso ja Timoga. Finaalringis tekkis nimelt surnud ring, kus Tauno võitis Timot, aga kaotas Tasole, Taso omakorda kaotas aga Timole. 

Lisaks toimus pärast ametlikku aastalõputurniiri ka meeleolukas segapaaristurniir Pärnu Tenniseklubi naismängijate osavõtul. Paljudele klubi mängijatele oli see esimeseks paarimängukogemuseks, aga kuna see tundus päris meeldivat kõigile, siis otsustati järgmisel aastal ka paarismäng Võrus toimuvate turniiride kavva võtta. Esimene paarimängu turniir toimub juba mai alguses Mõisa Ait auhindadele. 

Tulemused:

I Tauno Kikas
II Taso Vahl
III Timo Tammik
4.-6. Innar Mäesalu
4.-6. Janek Eks
4.-6. Ivo Kasak
7.-9. Anu Kikas
7.-9. Mai Kõvatoomas
7.-9. Peeter Varik
10.-12. Alar Põldema
10.-12. Sairos Hõrak
10.-12. Mihkel Mägi

Seekordsel aastalõputurniiril osalesid lisaks klubi VSOP mängijatele ka pärnakad Pärnu Tenniseklubist. 
Lisaks toimus pärast ametlikku aastalõputurniiri ka meeleolukas segapaaristurniir Pärnu Tenniseklubi naismängijate osavõtul. 


Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga